• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ekara.alsu
  • https://www.twitter.com/ekaraalsu

Dekoratif Radyatör ve Balkon Keyfi

Hanımlar için “gün” çoğu kez “sabah kahvesiyle” başlar.

   Evin en huzurlu köşesinde; yeni,yorucu bir günün sanki bütün enerjisi kazanılır 25-30 dakikalık bir zaman diliminde; kimi zaman yalnız, kimi zaman en yakın arkadaş/komşu ve kimi zamanda evcil küçük dostlarla. Televizyona bakılır, gazeteler karıştırılır, dış dünya seyredilir pencereden, öylesine… Havaların soğumaya başlamasıyla “kış bahçeleri”, "kapatılmış balkonlar" seçilir bu huzur veren “tören” için. Ama çoğu kez bir sorun da baş gösterir hemencecik. Ayaklar, sırt-bel üşümeye başlar ve kısa zamanda “tören” amacına ulaşmadan bitiriliverir.    

   Balkonu kapatmak kolaydır da, uygun boru geçiş yerleri bulup , radyatör dilimlerini yerleştirmek nerdeyse imkansızdır. Sonra gün boyu kullanılmayan bu yerlerin ısıtılmasının bütçemize getireceği ekstra yükte çabası.

   ALSU Ltd.Şti. "bağımsız ve bireysel ısıtma” cihazları serisinde ürettiği "elektrikli dekoratif radyatörlerle" bu soruna çözüm sunuyor.

   Konunun uzmanları “Montaj yapılacak yerin özelliklerine uygun ebatta imal edilebilmesi, ekstra ince olması nedeniyle az yer kaplaması, mat eloksallı alüminyum malzemeden imal edilerek estetik ve şık bir görüntüye sahip olması, termostatlı , aşırı ısınma korumalı olması (üzerinin perde ve/veya benzeri şeylerle örtülmesi sakınca yaratmaz) ve güç kontrol ünitesiyle dilenen sıcaklığın kolaylıkla ayarlanabilmesi (enerji tasarrufu ile kullanım maliyetinin yok denecek seviyeye getirilmesi) ALSU Ltd.Şti. nin ürettiği dekoratif elektrikli radyatörlerin tercih nedeni” olduğunda hem fikirler.

   Doyasıya “sabah keyfi” yaşamak, güne güzel ve enerji dolu başlamak için yapılacak tek şey “bağımsız ve bireysel ısıtma” uzmanı ALSU Ltd.Şti. nin ürettiği elektrikli radyatörlerden, sıcak minderler ve ayak altı ısıtıcılarından hemen almak olduğu görünüyor…


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret110335
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31315.3343
Euro6.02766.0518
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Saat
ALSU Elektrikli Aletler

Şirketler Şirketler