• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ekara.alsu
  • https://www.twitter.com/ekaraalsu

Evcil Hayvanlar için Isıtıcı

Komformist hayvanlara ısıtmalı yastık

 Evde yaşayan kedi ve köpeklerin, minderleri ve yastıkları ne kadar çok sevdiğini hepimiz çok iyi biliriz. Aslında onların tercihleri sahipleri gibi kanepe ve yatakları kullanmaktır ama birçok evde bu konuda kesin yasaklar olduğu için bazıları sahiplerinin onlara ayırdığı minderler veya yastıklarda uyur.

Şimdi bu yastıkların kışlık modeli çıktı. Makine Yüksek mühendisi Erol Kara, Avrupa’da örnekleri olan, tedavi ve konfor amaçlı elektrikli sıcak yastıklar üretti. 42-47 dereceye kadar ısınan bu yastıkların kedi ve köpeklerin vazgeçilmezleri olacağını iddia ediyor: "Hayvanlar sıcak yastıklara bayılır. Bu yastıklar da tam onların hoşuna gideceği gibi 42-47 derece arasında ısı veriyor. Koltuk ve kanepeler de böylece kurtarılmış oluyor. Sadece yastıkların üzerine yattıkları için ortalıkta fazla tüy olmuyor. Yeni doğan kedi ve köpekler bu yastıklar sayesinde çevreye daha kolay uyum sağlıyor."

Yastıkların kabloları, kedi ve köpeklerin kemirmesine karşı korumalı. 1 saatte yaklaşık 5 kuruş enerji tüketen ve 5 yıl garantili olan yastıkların kediler için olanları 123, köpekler için olanları ise 150 YTL. Pet shoplarda bulabilirsiniz. Cahit AKYOL

Not: 17 Kasım 2007 tarihili "Hürriyet Gazetesi - Pakonun Sayfası"ndan alınmıştır.


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret109280
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33925.3606
Euro6.08656.1109
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 12° 7°
Saat
ALSU Elektrikli Aletler

Şirketler Şirketler