• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ekara.alsu
  • https://www.twitter.com/ekaraalsu

Yaşam Sıcaklığı

Yaşam Sıcaklığı Nedir?

            Her canlı varlığını sürdürmek hem de en iyi koşullarda sürdürmek ister.

            Bu isteğini gerçekleştirmek için güç ve imkân sahibi olmak gerektiğini düşünür.  Bu uğurda inanılmaz bir mücadelenin için girer ve kimi zaman sürdürmek istediği varlığını bile bu mücadelede yitirir.

             Şüphesiz ki bu mücadele, bütün olumsuzluklara rağmen sürdürülmelidir.

             Ancak öyle bir an, hiç beklenmeyen bir an gelir ki; o anda canlıya gerekli olan ne bir güç nede bir mal-mülk fakat uzanan bir el, fısıldanan bir nefestir ihtiyaç duyulan.

             İşte o an anlar kişi “yaşam sıcaklığının” önemini.  Çünkü hissedivermiştir aniden “ölümün soğukluğunu”. Bir nefes sıhhatin, cihanda en büyük değer olduğunu… 

            Günlük kutsal mücadelede önemsenmeyen, görüldüğü zaman görülmezlikten gelinen çok basit şeylerin ne kadar önemli olduğu çıkıverir ortaya böylesi zamanlarda…

          ALSU – Pheater Yaşam Sıcaklığı ürünleri o zamanlarda uzanıverir bir dost eli gibi örneğin “ayağı üşüyenlere” ve/veya “sırtı- beli ağrıyanlara”.

         Romatizma ağrılarının hayatı zindan ettiğinde “yatak ısıtıcılarımız” yetişiverir imdada. 

         Ya da evcil hayvanların ağır ameliyatlarında ve narkoz sonrası uyanma devresinde düşen vücut sıcaklığını ayar ederken, bir hayat yaşama tutturulurken yanıbaşınızdaki ALSU ürünü (ameliyat masası için ısıtıcı) “yaşam sıcaklığı” değilse nedir?   

         Hemoroit gibi bazı rahatsızlıklarda ılık bir taharet suyunun varlığı; güzel bir banyo sonrası gevşeyen ve hassaslaşan vücut dokumuzun sıcacık, kupkuru ve yumuşacık bir havluyla kurulanması, acaba sadece bir konfor mutluluğu gülümsemesi mi yaratmıştır yüzümüzde, yoksa bu  “yaşam sıcaklığının” hissedilmesi midir?

     ALSUPheater Yaşam Sıcaklığı Üretir


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret110335
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31315.3343
Euro6.02766.0518
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Saat
ALSU Elektrikli Aletler

Şirketler Şirketler