• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ekara.alsu
  • https://www.twitter.com/ekaraalsu

"Sevgi" Felaketiniz olmamalı!

“Sevgi” felaketiniz olmamalı!

“Ölümüne sevmek” kulağa hoş gelen ama ancak romanlarda yaşanan bir durum olmalı. Gerçek yaşamda ise, sevginin dahi “akılcı” olanı hem siz hem de sevdiğiniz için daha doğru.

Yaşantımızı kâbusa çeviren belki de kişiyi ölüme varan felaketlere sürükleyen hastalıkların sebebi olan mikropların büyük bölümünü temasta olduğumuz yerlerden alırız.

Bu nedenle ellerimizi sık sık yıkamamız önerilmektedir.

Temasta olduğumuz yerlerinde mümkün olduğunca temiz tutulması gerekmektedir. “Temiz tutma” kavramı içinde “temizleme” ve “kirletmeme” eylemleri bulunmaktadır.

“Temizleme eylemini” irademizle istediğimiz sıklık ve kalitede biz yaparız. Ancak “kirletme” eylemi ise bizim dışımızda kontrol edilmesi mümkün olmayan eylemleri de kapsar.

Örneğin evinde evcil hayvan besleyenler onların hareket alanlarına çoğu kez müdahalede bulun(a)mazlar. Onlar doğaları gereği rahat edecekleri ortamları ararlar ve bulurlar.

Aslında iyi bir gözlem ile onların niçin öyle davrandıklarını keşfetmek hiç te zor değildir. Tercihlerinde asla bizim anladığımız anlamda “sevgi” de söz konusu değildir. Kedimiz koltuklar üzerinde dolaşıyor, serin havalarda koltuğun tepesine çıkıyor, yatağımızı paylaşıyorsa asla şirinlik yapma veya bizi eğlendirmek arzularından değildir. Sadece ve sadece doğaları gereği biraz sıcak yer isterler, o kadar. Bu arada bizim yaşam alanımıza da oldukça tehlikeli mikropları bolca bırakırlar.

O halde akılcı olan nedir ve ne yapmalıdır?

Petinizin büyüklüğüne göre özel olarak imal edilen ALSU elektrik ısıtmalı minderlerle onlara evinizin bir köşesinde uygun bir yaşam alanı yaratmak en akıllı çözümdür. (www.alsultd.com)

İstediğiniz anda onları sağlığa uygun koşullara dikkat ederek sever, yaşam alanınıza mikrop getirmelerine engel olabilirsiniz.

Böylece sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürersiniz.  

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret109280
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33925.3606
Euro6.08656.1109
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 12° 7°
Saat
ALSU Elektrikli Aletler

Şirketler Şirketler